Tedarikçi Sistem Kullanımı

 Anasayfa / Tedarikçi Sistem Kullanımı

Sistem kaydı yapıldıktan sonra sağ üst köşedeki seçenekler sekmesi kullanıcı bilgilerim kısmından kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi değiştire bilirsiniz.


Sağ üst köşedeki ayarlar sekmesi hesap ayarları bölümünden sevkiyat yaptığınız bölgeleri tanımlamanız gerekmektedir. İsterseniz şirketinizin logosunu da ekleye bilirsiniz. Ayrıca sistem kullanım şartları gereği vergi levhanızı yüklemeniz gerekmektedir. Sevkiyatlarınız alt tedarikçi tarafından yapılıyor ise alt tedarikçilerinizi eklemeniz gerekmektedir.


Kullanıcılar sekmesinden şirket çalışanlarınızı kullanıcı olarak tanımlaya bilir istediğiniz menüleri kullanım hakkı verip sistem kullanımını istediğiniz gibi kısıtlaya bilirsiniz.


Müşteriler sekmesinde yeni müşteriler kısmında yeni kayıt olan müşterileri görebilir siniz. Kayıt olan müşterilerinizle çalışma şeklini belirleye bilir siniz. Müşteri listesinden çalıştığınız müşterileri görebilir siniz. Ayrıca tanımladığınız müşteriyi portföyüm olarak ta kaydede bilirsiniz.


Ürünler sekmesinden fiyat girişi kısmından sistemde bulunan ürünlerden tedarik ettiğiniz ürüne liste fiyatlarınızın girişini yapabilir siniz. Ürün listesi bölümünden fiyatını girdiğiniz ürünleri görebilir fiyatlarını güncelleye bilir siniz. Ürün listesini ürün grubuna göre yada müşterilere verdiğiniz fiyatlara göre listeleye bilir siniz. Ayrıca müşterilerinize belirli ürün için özel fiyatlar verebilir yada belirli bir ürün grubu için istediğiniz indirimi uygulaya bilir siniz. Stokta olmayan ürünlerinizin stok durumunu girebilirsiniz. Fiyatı değişen ürünler kısmından fiyatları değişen ürünlerinizi görebilirsiniz.


Kampanyalar sekmesinden kampanya yayınlaya bilir, mevcut kampanyalarınızı görebilir siniz. Kampanyalarım kısmından oluşturduğunuz kampanyaları görüntüleye bilirr yada silebilir siniz.


Haberler sekmesinden müşterilere duyurmak istediğiniz bilgileri duyura bilirsiniz.


Mesajlar sekmesinden kendi kullanıcılarınız ile mesajlaşa bilir yada müşterilerinizle mesajlaşa bilir, gelen ve giden mesajlarınızı görebilirsiniz.


Siparişler sekmesinden gelen siparişlerinizi görüntüleye bilir siniz. Gelen siparişlerinizin durumunu müşterileriniz ile paylaşa bilir siniz. (Sevkiyatta yada teslim edildi şeklinde)


Satışlar sekmesinden yaptığınız satışların toplamını yada ürün bazlı yapılan satışlarınızı görebilirsiniz.


Bağlantılar sekmesinden gelen bağlantı taleplerine özel fiyatlar verebilir siniz. Yapılan bağlantıları bağlantılarım kısmından görebilir, bağlantıdan kalan miktarı da görebilirsiniz.


Raporlar sekmesinden satışlarınız ile ilgili çeşitli raporları görebilirsiniz.


Destek sekmesinden dilediğiniz konuda destek talebi oluştura bilir, öneri şikayet ve tüm diğer konular hakkında 7/24 bilgi talep edebilirsiniz. Sistemde olmadığını düşündüğünüz ürün adını bu sekmeden bildire bilirsiniz.