SSS

 Anasayfa / SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni kayıt yaptım ancak sisteme giriş yapamıyorum ?
Kayıt işleminden sonra bilgileriniz vergi levhası gibi evraklarınız sistem yönetici tarafından kontrol edilmektedir. Sistem yöneticisi gerekli işlemleri tamamladığında üyeliğiniz aktif edilecektir. Aktivasyon işleminden hemen sonra sisteme kayıt olduğunuz mail adresinize aktivasyon bilgisi iletilecektir.
Sistem üzerindeki ürün fiyatlarını kimler görebiliyor ?
Sisteme kayıt olduğunuzda sevkiyat alanında bulunduğunuz tedarikçiler tarafından size özel; bağlantı, kampanya yada çeşitli indirim tanımlamaları tedarikçiler tarafından düzenlenmektedir. Size özel bu fiyatları sadece siz ve yetki verdiğiniz alt kullanıcı görüntüleyebilir.
Yapmış olduğum ürün bağlantısında düzenlemeyi nasıl yapabilirim ?
Ürün bağlantılarında; yapılan bağlantı miktarının ve bağlantı fiyatının güncellenmesi ve kapatılması işlemleri ilgili tedarikçinin kontrolünde bulunmaktadır. Bağlantı detayı görüntüleme alanında yapılan ürün bağlantı siparişlerinizin işlem tarihi, işlem tutarı gibi detayları görüntüleyebilirsiniz.
Verdiğim siparişi nasıl iptal edebilirim ?
Siparişinizin durumunu sipariş detaylarınızda (Hazırlanıyor) olarak görüntüleniyorsa iptal yetkiniz vardır. Diğer tüm durumlarda siparişleriniz iptalini ilgili tedarikçiler gerçekleştirebilir. Bu durumda sistem üzerinden tedarikçiye mesaj gönderebilir yada iletişim bilgilerinden temas kurup iptalini isteyebilirsiniz.