Müşteri Sistem Kullanımı

 Anasayfa / Müşteri Sistem Kullanımı

Sistem kaydı yapıldıktan sonra sağ üst köşedeki seçenekler sekmesi kullanıcı bilgilerim kısmından kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi değiştirebilirsiniz.


Sağ üst köşedeki ayarlar sekmesi hesap ayarları bölümünden sevkiyatın yapılmasını istediğini adresleri tanımlamanız gerekmektedir. İsterseniz şirketinizin logosunu da ekleye bilirsiniz. Ayrıca sistem kullanım şartları gereği vergi levhanızı yüklemeniz gerekmektedir.


Kullanıcılar sekmesinden şirket çalışanlarınızı kullanıcı olarak tanımlaya bilir istediğiniz menüleri kullanım hakkı verip sistem kullanımını istediğiniz gibi kısıtlaya bilirsiniz.


Fiyatlar sekmesi ürün fiyat analizi kısmından hangi tedarikçinin hangi ürünün fiyatını arttırdığını ya da düşürdüğünü görebilirsiniz. Tedarikçi fiyat listesi kısmında tedarikçilerin size

özel uyguladığı fiyatların listesini görebilirsiniz. Özel fiyatlar kısmından hangi tedarikçinin hangi ürün için size özel olarak vermiş olduğu fiyatı görüntüleye bilir siniz. Ürün grubu indirimleri kısmından tedarikçilerin size hangi ürün grubunda iskonto yaptığını görebilirsiniz.


Haberler sekmesinde tedarikçilerin sizlere faydalı olacağını düşündüğü haberleri paylaşabildikleri bölümdür. Haberler sizlerin satın alma işleminizi daha uygun yapmanıza yardımcı olacaktır.


Kampanyalar sekmesinde tedarikçilerin yapmış olduğu kampanyaları görebilir, kampanya şartlarını inceleye bilir, size uygun kampanyaya katılabilirsiniz.


Mesajlar sekmesinde kendi kullanıcılarınızla ve çalıştığınız tedarikçilerinizle mesajlaşa bilir, gelen ve giden mesajlarınızı görebilirsiniz.


Siparişler sekmesinden sipariş gir kısmından siparişlerinizi girebilirsiniz. Dilerseniz siparişlerinizi yetki verdiğiniz departman yetkilisi size siparişleri sistem üzerinden gönderebilir. Sistem üzerinden gelen sipariş formunda dilediğini ürünü iptal edebilir, miktarını güncelleye bilir yada yeni ürün ekleye bilir siniz. Oluşturduğunuz sipariş formunu siparişe dönüştürüp, en uygun tedarikçiden başlayarak listelenen tedarikçi listesinden istediğinizi seçip siparişinizi tedarikçiye ulaştıra bilir siniz. Siparişlerim kısmından verilen siparişlerin en uygun fiyatlı tedarikçiden temin edilip edilmediğini inceleye bilir, siparişin detaylarını görebilir ayrıca siparişlerinizin durumunu inceleyebilirsiniz.


Bağlantılar sekmesinden bağlantı talebi oluştura bilir, gelen bağlantı taleplerinize göre listelenen en uygun fiyatlı ürünlerden dilediğinizi seçip bağlantı oluşturabilirsiniz.


Bağlantılarım kısmından oluşturduğunuz bağlantılardan siparişleriniz düşülerek kalan bağlantı miktarınızı takip edebilirsiniz.


Tedarikçiler sekmesinde tüm tedarikçilerin iletişim bilgilerini, satış temsilcinizi ve sizinle çalışmak istedi şartları görebilirsiniz.


Destek sekmesinden dilediğiniz konuda destek talebi oluştura bilir, öneri şikayet ve tüm diğer konular hakkında 7/24 bilgi talep edebilirsiniz.